KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689098
nr 1268 9098
signerad, 1889, sjö. Olja på pannå, 10x15,5, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:54:05
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr